Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Prezydent Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

 Roman Siemiątkowski
Roman Siemiątkowski
Zastępca Prezydenta Miasta Płocka ds. Polityki Społecznej

Ma żonę Liliannę i dwóch synów: Jakuba i Marcina. Jest absolwentem WSP w Częstochowie.  Ukończył Podyplomowe Studium Menedżerskie przy Uniwersytecie Warszawskim, studia podyplomowe w zakresie administracji oświatowej w SGH w Warszawie oraz studia podyplomowe w zakresie Polityki Oświatowej i Kształcenia Kadr Kierowniczych Szkolnictwa przy UW.
Pracę zawodową rozpoczął w 1981 roku jako wychowawca w Państwowym Domu Dziecka w Lucieniu i nauczyciel w SP nr 15 w Płocku. Pracował. w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta na stanowisku wizytatora ds. osobowych, w Kuratorium Oświaty w Płocku pracował początkowo na stanowisku wizytatora, a później dyrektora Wydziału Kadr i Organizacji. Od 1 lipca 1999 roku Kanclerz w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku. Przez kilka miesięcy 2010 roku pełnił obowiązki wójta gminy Brudzeń Duży. W 2010 r. w wyborach samorządowych uzyskał mandat radnego Miasta Płocka.

W czasie wieloletniej pracy został odznaczony m.in.: Srebrnym Krzyżem Zasługi, Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Srebrną Odznaką „Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej”.

Do głównych zainteresowań należą: literatura, film oraz sport.


Roman Siemiątkowski

sekretariat p. 106,
tel. 24 364 55 55, fax: 24 367 14 02

Zastępca Prezydenta przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w czwartki w godz. 12.00 - 17.00. Obowiązują wcześniejsze zapisy w sekretariacie (osobiście lub telefonicznie).
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Zastępca Prezydenta Miasta ds. Polityki Społecznej - Roman Siemiątkowski
data publikacji: 
wtorek, 24 czerwca 2003, godz. 11:16
ostatnia zmiana: 
czwartek, 13 października 2016, godz. 08:48 -> historia zmian  (22)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
66 491 496

Stopka