Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Prezydent Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Prezydent Miasta Płocka

Mirosław MilewskiMirosław Milewski

Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku gospodarka publiczna. Uzyskał także dyplom Ministerstwa Skarbu Państwa uprawniający do zasiadania w radach nadzorczych.

Pracę zawodową rozpoczynał w 1986 r. w Rejonie Dróg Publicznych w Płocku. Od 1989 r. pracował w Fabryce Maszyn Żniwnych w dziale planowania produkcji. Był m.in. prezesem zarządu Płockiego Radia „Boss”, a następnie kierownikiem działu handlowego „PZZ” S.A. Płock. W latach 1997-1999 kierownik wydziału kontroli w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Od 1999 r. pełnił funkcję kierownika płockiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

W 2006 r. uzyskał po raz czwarty mandat radnego i po raz drugi został wybrany w wyborach bezpośrednich Prezydentem Miasta Płocka. Po raz pierwszy w Radzie Miasta zasiadł w 1990 r. Wówczas, jako najmłodszy radny pierwszej kadencji, odczytał tekst ślubowania. Członek Prawa i Sprawiedliwości.

Wśród zainteresowań wymienia politykę i sport.


 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Prezydent Miasta Płocka - kadencja 2006 - 2010
data publikacji: 
poniedziałek, 13 grudnia 2010, godz. 09:45
ostatnia zmiana: 
poniedziałek, 13 grudnia 2010, godz. 09:45 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
66 491 162

Stopka